Biuro rachunkowe w Bolesławcu – Prowadzenie ksiąg podatkowych

Doświadczony księgowy w Bolesławcu i Żaganiu

Właścicielem biur rachunkowych mieszczących się w Bolesławcu i Żaganiu jest Jacek Zembaty. Prowadzimy kompleksową księgowość dla osób fizycznych, spółek, wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych prowadząc księgi rachunkowe, rozliczając podatki oraz służąc doradztwem finansowym. Nasze biura rachunkowe posiadają doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie księgowości i rachunkowości dla firm i osób prywatnych. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i pozostajemy na bieżąco ze zmianami w przepisach.

17441-dodatkowe1

 

Biuro księgowe

Nasz zespół składa się z uczciwych i rzetelnych księgowych, którzy dbają o finanse Klientów naszego biura rachunkowego i zapewniają bezpieczeństwo poufnych danych. Dzięki przystępnym cenom oraz wysokiej jakości naszych usług, zyskaliśmy zaufanie licznych Klientów. Nawiązując współpracę z naszym biurem księgowym, mogą być Państwo pewni, że Wasza księgowość trafiła w ręce doświadczonych księgowych.

Rozliczenia podatkowe

Nasze biuro rachunkowe rozpoczęło swoją działalność w 1992 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannie poszerzanej wiedzy z zakresu księgowości, rachunkowości oraz podatków czyni nasz najlepszym wyborem dla Państwa firmy. Nasze usługi rachunkowe świadczone na najwyższym poziomie zapewniają pełne zadowolenie naszych Klientów z obsługi księgowej oraz szczególnej dbałości o dobro naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy!

 

Zapraszamy do współpracy!